×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۰ قوس - ۱۳۹۸  
true
true
به آدرس رهبری تیم ثبات و هم‌گرایی

من از این‌که همیشه در برابر مردم خود مسوولانه رفتار کرده‌ام، خوشحال استم. هر اقدامی که کرده‌ام به اساس مشوره و نظر مردم و طرفدارانم بوده است. هیچ تصمیمی را پنهانی نگرفته‌ام. هر تصمیمی که گرفته‌ام جمعی و مردمی بوده است. هر جایی که بوده‌ام از آدرس یک جمع و مردم بوده‌ام و عزت و اعتبار آن مردم دفاع کرده‌ام.

پنج سال قبل تصمیم و مصلحت مردم ما بود که از داکتر عبدالله عبدالله حمایت کنیم. با مردم از داکتر عبدالله قاطعانه حمایت کردیم. این‌که چرا انتخابات نتیجه نداد و دولت وحدت ملی تشکیل شد، همه در جریان است، به این مورد نمی‌پردازم. ما حمایت خود را از داکتر عبدالله کردیم. در حقیقت این حمایت مردم بود که داکتر عبدالله سهم‌دار نصف قدرت شد.

مساله این است‌که داکتر عبدالله در قبال حمایت مردم ما به مردم ما چه کرد و چرا نتوانست از حمایت ما پاسداری کند؟ نصف قدرت در اختیار داکتر عبدالله بود، این‌که نتوانست از این سهم خود استفاده کند، باید داکتر عبدالله جواب بگوید. ما همیشه در این پنج سال به حمایت ایشان برای حق رای خود ایستاد بودیم.

مردم ما همیشه از من می‌پرسند که وکیل صاحب ندا کیانی چرا دکتر عبدالله حمایت ما را نادیده گرفت. خدا را شکر پیش مردم خود زبانم دراز و رنگم سرخ است. چرا؟ برای این‌که کدام تصمیم پنهانی برای حمایت از داکتر عبدالله نگرفته بودم. بنابراین به مردم خود می‌گویم تصمیم جمعی شما بود، حمایت کردیم، متاسفانه نتوانست از حمایت ما پاسداری کند.

حالا همه‌چه باز از آخر به اول برگشته است، یعنی یک دوره‌ی ریاست‌جمهوری تکمیل شده و دور دیگر باید پس از انتخابات آغاز شود. نامزدان ریاست جمهوری بار دیگر به مردم و طرفداران خود رجوع می‌کنند. در این موقع می‌خواهم بدانم که داکتر عبدالله این بار به طرفداران خود و به ما چه گفتنی دارد و چگونه باز از طرفداران خود می‌خواهد که مرا حمایت کنید. درحالی‌که در انتخابات قبلی نه از حق رای ما حمایت توانست و نه در این مدت پنج سال در قدرت، حمایت ما را در نظر گرفت و نه یکبار به ما گفت از ما حمایت کرده بودید، خدا خیر تان بدهد.
ندا کیانی

true
کلمات کلیدی :

این مطلب بدون کلمات کلیدی می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس ایمیل شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false