×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۰ قوس - ۱۳۹۸  
true
true
هواداران عطامحمد نور از تصمیم وی در مورد بازشماری آرا حمایت کردند

هزاران تن از باشنده گان ولایت بغلان، روز گذشته با راه اندازی راه‌پیمایی و گردهمایی گسترده، حمایت‌شان را از بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.
آنان همچنان با اعلام حمایت از موقف‌گیری عطامحمد نور از کمیسیون انتخابات خواستند که هرچه زودتر نتایج انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کند.

آقای نور، در اظهارات تازه خود از کمیسیون انتخابات خواسته تا مطابق قانون عمل کرده و با بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری، نتایج آن را اعلام کند.
باشنده گان ولایت بغلان در این گردهمایی با صدور قطعنامه‌ای از کمیسیون انتخابات خواستند که به هیچ فرد یا تیم انتخاباتی اجازه ندهد تا پروسه ملی انتخابات را به گروگان بگیرد.
در این قطعنامه آمده: گروگان گیری پروسه ملی انتخابات، به چالش کشیدن این پروسه ملی از سوی حلقات برتری طلب و تحمیل نتایج آن، برای تمامی مردم افغانستان قابل قبول نیست؛ تک روی در این زمینه می‌تواند به بحران اجتماعی و سیاسی بی‌انجامد.
در قطعنامه مردم بغلان آمده: از کمیسیون انتخابات می‌خواهیم که امانت‌دار امانت مردم بوده و با بازشماری آراء مطابق قانون بپردازد و با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری به سردرگمی مردم افغانستان پایان دهد.
این گردهمایی مردم بغلان در حالی راه‌اندازی می‌شود که کمیسیون انتخابات خواهان بازشماری بخشی از آرای انتخابات ریاست جمهوری است.

true
کلمات کلیدی :

این مطلب بدون کلمات کلیدی می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس ایمیل شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false